PROFIL FIRMY

EmGet to firma IT specjalizująca się w technologii Java. Pracujemy z klientami tworząc oprogramowanie na miarę ich potrzeb. Prócz tego rozwijamy własne produkty.

STRUKTURA FIRMY

EmGet to obecnie jednoosobowa działaność gospodarcza z dodatkowym, eksperckim wsparciem marketingowym.

PLANY NA PRZYSZŁOŚĆ

Chcemy wypuścić nasze produkty na rynek, rozwinąć sieć kontaktów i w miarę możliwości rozszerzać zespół.

WSZYSTKO O NAS

EmGet to polska firma z branży IT założona w 2014 roku przez absolwenta Politechniki Warszawskiej - Pawła Suszka. EmGet wspiera klientów swoim doświadczeniem, kreatywnymi pomysłami i najwyższą jakością świadczonych usług.

Obecnie EmGet skupia się na technologiach Java i Android. Cenimy wydajność i poświęcenie dla projektu. W chwili obecnej współpracujemy z ekspertem od marketingu i interfejsu użytkownika - Moniką.

Jako specjaliści Javy i Androida dostarczamy oprogramowanie, które zawsze chcieliście mieć. Nasze doświadczenie ułatwia rozwój istniejących produktów jak również tworzenie w pełni funkcjonalnych rozwiązań od początku do końca, tak, aby projekt spełniał wszelkie oczekiwania. Klienci zawsze mogą liczyć na naszą kreatywność i poświęcenie. Z nami masz pewność profesjonalnej usługi na najwyższym poziomie.

Jeśli jesteś potencjalnym klientem - pisz i pytaj śmiało o nasze usługi.

Jeśli jesteś potencjalnym pracownikiem - pisz i pytaj śmiało o oferty pracy. Wkrótce będziemy potrzebować więcej specjalistów.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ EMGET

Cenisz swój czas i pieniądze? Masz pomysł z dziedziny informatyki, lecz nie masz pojęcia jak się do niego zabrać ani do kogo się zwrócić o pomoc? Chcesz rozwinąć swój produkt?

Jeśli tak, to EmGet jest dla Ciebie! Pomożemy Ci osiągnąć zamierzone cele! Na nas możesz liczyć.